Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD.

şirket Profili

Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD.yenilikçi yeni süreçler geliştirmeyi, müşterilerin ve tedarikçilerin sorunları çözmesine yardımcı olmayı ve verimliliği ve kârı en üst düzeye çıkarmak için ortaklarla çalışmayı asla bırakmaz.Bunu başarmak için teknolojiye büyük yatırımlar yapıyoruz, hammaddelerimiz çevre dostudur, test ekipmanlarımız son teknoloji ürünüdür, ürünlerimiz optimum fiyat ve performans kombinasyonu ile karakterize edilir;ama en önemlisi, Silk Road çalışanları bizim en büyük varlığımız ve müşterilerimiz için çok önemli bir avantajdır.İyi eğitimli, kararlı ve% 100 müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya odaklanmışlardır.
Silk Road'un vaadi, dünyayı daha sağlıklı, daha temiz ve daha güvenli bir yer haline getirmeye yardımcı olmak için müşterilerimize üstün kaliteli gıda işleme makinesi ve hizmetleri sunmaktır.Bu sözün ruhunu nasıl hayata geçirdiğimizi sizlerle paylaşmaktan, yorumlarınızı ve sorularınızı memnuniyetle karşılıyoruz.

 

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

2009 yılında kurulan Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co., LTD. Çin'de yer almaktadır. Fabrika, 400'den fazla çalışan personel ile yaklaşık 3000㎡ kapsamaktadır. Kendi araştırma ve geliştirme merkezimiz var. Başlıca ürünler Patates Cipsi Yapma Makinesi, Otomatik Donut Yapma Makinesi, Meyve ve Sebze Kurutma Makinesi, Protein Bar Yapma Makinesi, Mısır Gevreği Üretim Hattı, Sebze Yıkama Makinesi vb.

 

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD.
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD.
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

No. Çalışanları : 400~500

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 70% - 80%